Možnost finančního daru

Každá jízda něco stojí. A zrovna volební kampaň je drahá jízda. Podpořte finančním darem volební kampaň naší společné kandidátky Motoristé sobě a Hnutí Přísaha v čele se superlídrem nestraníkem Filipem Turkem. Vaše finanční dary nám opravdu velmi významně pomáhají dojet až do cíle. Zároveň nám i drobným darem vyjadřujete podporu na naší cestě a věřte, že ve volebním boji je takové vyjádření podpory hodně důležité.

Pomozte nám dostat Filipa Turka a další naše kandidáty až do Evropského parlamentu. Pomozte nám nasypat písek do soukolí socialisticko-zeleného eurounijního molochu.

Důležité!

Současné platné zákony vyžadují, aby nám dárce nejprve sdělil svou identitu. Jsme si vědomi, že je to pro Vás otravné. Nicméně my chceme zákony měnit, ne je porušovat. Proto, prosíme, před odesláním Vašeho finančního daru nejprve vyplňte a odešlete následující formulář. Opravdu je to nutné. Děkujeme!

Pole telefonní číslo a e-mail nejsou povinná. Pokud by ale s platbou nastala nějaká komplikace, může se kontakt hodit. Proto zvažte jejich vyplnění. Také nám můžete připsat Váš vzkaz.

Kdo je dárce?

2 + 1 =

Po vyplnění a odeslání formuláře výše je možné odeslání vlastního finančního daru. Platební údaje si můžete přepsat ručně, nebo využijte QR kód. Výše daru není předvyplněna, tu si zadáte sami. Nezapomeňte do zprávy pro příjemce napsat slovo Dar.

číslo účtu: 17771717/2010
zpráva pro příjemce: Dar

Náš transparentní účet si můžete prohlédnout zde: