Motoristé odmítají pandemickou dohodu. WHO označují za zbytečné a zpolitizované

Motoristé sobě důrazně odmítají pandemickou dohodu Světové zdravotnické organizace (WHO), která byla včera schválena navzdory oprávněným obavám mnoha členských států. Tato dohoda podle nás představuje ohrožení státní suverenity a další krok směrem k centralizaci pravomocí mimo rámec národních států – bez dostatečné demokratické kontroly a bez skutečné odpovědnosti. „Takzvaná pandemická dohoda vytváří nebezpečný precedens. Suverénní státy mají rozhodovat […]