Šéf Motoristů Petr Macinka v rozhovoru pro Blesk.cz: Nás Babiš nevysaje! Ke stíhání ho nevydám.

Jen co podepsal koaliční smlouvu s ANO a SPD a složil poslanecký slib, přišel šéf Motoristů sobě Petr Macinka na natáčení Epicentra ve studiu Blesku. A tvrdí: spolupráce s Andrejem Babišem se nebojím, nás nevysaje jako jiné strany. Dokonce ho prý ani nevydá k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo. Motoristé sobě jsou poměrně nový subjekt a ve volbách získali 13 poslaneckých mandátů a 6,77 procenta hlasů. […]